LUGUPEETUD KLIENDID !

  Lugupeetud kliendid. Kauplus aadressil Madala 4 suletud,kuid               töökoda töötab, kõik õpitoad toimuvad eelneval kokkuleppel ning soovi korral osta küünald helistada ja leppida aeg kokku!!!               


NB!!! Lugupeetud kliendid! Alates  27-28.11.2018 - 08.01.2019 oleme me jälle avatud Rocca Al Mare keskuses  ja asume esimesel korrusel Prisma  peaukse ees Tavidi valuutavahetuse kõrval(nagu eelmistel aastatel).                                   


Külastage meid ikka ja jälle!   

 

  Saame tuttavaks

Meie oleme Eesti Kyynlastuudio meistrid Mario ja Natalja.

 Meil on hea meel Teile teatada,et oleme Euroopa Standardi Sertifikaadi omanikud ja meie kanname nimetust

                        Sertifitseeritud Nikerdatud Küünalde Praktik.

                                                    

Küünalde loomine teeb meile suurt naudingut, Igasse neist, me esitame meie süda ja hinge ja oma käte soojust. Imetleme tulemust, kuna iga kord on midagi uut ja ainulaadset.

                                Küünlad--See on veel primitiivse inimkonna maagia. Nagu te teate, ammustest aegadest inimesed otsisid tuld, hoidsid tuld, inimesed vaatasid tuld ja nägi tules maale ja pilte.

Ilusaid NIKERDATUD KÜÜNLAID on keeruline teha, sellele võlulisele hetkele läheb umbes 15 minutit.Peale mida küünal jahtub ära ja enam ei saa lõigata.Seetõttu pakume huvitavaid originaal dekoratiivseid küünlaid ,mis on meie poolt valmistatud käsitsi. Selline kingitus nagu nikerdatud küünal Valentine Päevaks oma hämmastavate kõverate vormidega,jääb kauaks meelde enda omapäraga.

 Kui Teil on oma kujundus,värvi või j.n.e., me arutame seda ja teeme Teile ainult Teie oma küünla!

1. Meie stuudio küünlaid tehakse ainult käsitsi ja iga küünla tegemiseks läheb umbes 30-50 minutit, pöörates tähelepanu iga pisiasjale ja individuaalsetele kliendi soovidele

2. Meie Eesti Küünlastuudio meistrid on Sertifitseeritud ja tahame tuua teile Uusi ideid ja kõige huvitavamaid lahendusi


3. Meie dekoratiivsetel küünaldel on kõige erinevamad värvid ja iga päev leiame uusi mõteid, värve.


4. Meil tekib iga päev uusi mudeleid, mustreid, kujundusi, puhkuse-romantilise- õhtu-teemaga ja mingeid üritusteemasid;


5. Meil on võimalus toota küünlaid Teie tellimuse ja maitse järgi ning igasuguste vormidega;


6. Meie Küünlastuudiol on värsked ja erksad lähenemise mõtted,mis viivad äriklientide konstruktsioonilahendusteni.


7. Me kasutame Saksa valmistatud värvaineid ja toidu parafiini, mis on keskkonnasõbralik ning ohutu Teie,Teie laste ja lähedaste tervisele.


                                Koostis: 100% looduslikku parafiini, värv, lakk, puuvill. Lakki kasutatakse,et te saaks pesta küünald (kui see on määrdunud)  

                               Suurepärane idee kingituseks.
See oleks suurepärane kingitus emale,tütrele, sõbrannale 8 märtsiks, sünnipäevaks, uusaastaks,aastapäevadeks. Üllata oma lähedasi hämmastavate interjööri küünaldega. Kaunista maja, korter, elutuba, vannituba, köök dekoratiivsete küünaldega,mis on käsitsi valmistatud. Nad sobivad hästi nii banketisaalide kaunistamiseks kui ka kodu kaunistamiseks.Käsitsi valmistatud küünlad toovad koju interjeri näol soojust ja romantikat.

 Te kaua mõtlete,et millega üllatada oma armsamat? Nautige romantilist õhtut Valentine küünaldega. Küünal armsama jaoks soosib õrna, romantilist ja soovitud tulemust!


                                  Ei tea mida kinkida?                                                                 
                       
 Kinkige nikerdatud küünal!!!

         Meie töötame rõõmsalt! Ärge häbenege! Võtke meiega ühendust!